Ballieelne teade

March 26, 2012
Kristofer Turmen

Eeldan, et kõik ballile tulijad on saanud kutsed ning näinud ka plakatit. Teade käibki plakati kohta: poisid on kindlasti murest murtud, kui märkavad pisidetaili DRESSCODE: Tume ülikond. Ütlen teile, murelikele noormeestele – TULEB LUGEDA RIDADE VAHELT, just nimelt.  “Tume ülikond” on tüüpiline viis kirjeldamaks üldist pidulikkuse astet ning tähendaks balli puhul midagi sellist :

Kuid jah, olge mureta, sest kõige vingemad inimesed (mõtlen siinkohal aadliseisuse esindajaid) kannavad alati pigem värvilisi ja heledaid ballirüüsid, et vääriskividena kaunistada uhkeid saale.
Seega, lühidalt ja konkreetselt: Olgugi et plakatile on kirjutatud riietumisstiiliks “tume ülikond”, tuleb arvestada, et see ei tähenda sugugi, et kõik meesterahvad peaksid ilmuma mustadesse frakkidesse rüütatuna. Mina isegi kavatsen olla kevadiselt hele, sest olen minemas lõbusale tantsuüritusele, mitte mornile matusele!


LISAKS: “pätu, sa võiks blogisse kirjutada ka seda et poistel on kohustuslik tuua lilli ja autoga järele tulla ja isadele lubada, et nad tütred kella 10ks koju ikka toovad ja hoiavad neid hästi” – anonüümne isik


Võtke seda, kuidas tahate 😀

Tänud tähelepanu eest!
Ikka ja alati truu,
Patrick.