Tere jälle, kallis koolipere! Märtsi esimene dekaad on juba alanud ning õnnekombel ei toimunud aasta kolmas ülekooliline test sel nädalal. Ühes asjas võib aga kindel olla: kui see sel nädalal ei toimunud, siis toimub see järgmisel nädalal. Äkki juba homme…?

Et mitte lootusetult läbi kukkuda, koostasime teie jaoks väikse testi. Kui te juhtute ühele küsimusele valesti vastama, on see selge märk sellest, et materjal tuleb veel korra… kaks korda läbi lugeda. Kui aga täispunktidele mängite, korrake materjal ikka üle: pole ülekooliliste testide jaoks õppimine ju midagi muud kui ülimat esteetilist naudingut pakkuv tegevus. Ja kui homme molbertist mööda jalutate, visake sinnagi pilk – kunagi ei või teada. Head õppimist!

Testile vastama:

goo.gl/fW28FA