Tallinna Prantsuse Lütseumi 2021/2022. õppeaastal (1. septembril 2021. aastal) I klassi astuda soovijate registreerimine kooliküpsuse uuringule algab 15.01.2021 ja lõpeb 17.02.2021.

Kooliküpsuse uuringule saab registreerida lapsi, kelle elukoht on vähemalt uuringule registreerimise kuupäeva seisuga rahvastikuregistri järgi Tallinn.

Kooliküpsuse uuringule registreerimise avaldust ootame hiljemalt 17.02.2021 kell 12.00.

Kooliküpsuse uuringule registreerimiseks on kaks võimalust.

1) Täitke registreerimisvorm, mis avaneb siit.

Registreerimise kohta saadab kool kinnituskirja kolme tööpäeva jooksul.

2) Täitke ankeet oma arvutis ja saatke e-posti teel kooli sekretärile: jane.sisask@tpl.edu.ee.

Ankeedi leiate siit. (PDF)

Registreerimise kohta saadab kool kinnituskirja kolme tööpäeva jooksul.

Eelneva registreerimiseta kooliküpsuse uuringule ei pääse.

I klassi astujate kooliküpsuse uuring toimub 20. ja 21. veebruaril Hariduse tn 8 õppehoones.

Täpne kooliküpsuse uuringu kuupäev ja kellaaeg ning korralduslik info saadetakse kõigile registreerunutele e-postiga.

Tulemused tehakse teatavaks esmaspäeval, 22. veebruaril.

Lisainfo:

e-post: jane.sisask@tpl.edu.ee